Mise

2020-03-27

Naším posláním a ambicí je nabízet nejlepší produkty ve své třídě v oblasti zabezpečení, návrhů sítí a správy spolu s nejlepší technickou a prodejní podporou. Od roku 1991 jako největší specializovaný distributor s přidanou hodnotou (VAD) na polských a východoevropských trzích jsme úspěšně zaváděli a propagovali jedinečná řešení, která své vedoucí postavení ve jednotlivých segmentech potvrzují prostřednictvím nezávislých analytických společností (Gartner, IDC).

Chápeme, že biznis přináší potřebu účinných nástrojů k ochraně informací na více úrovních, k budování efektivních a zabezpečených sítí, nástrojů umožňujících bezpečný přístup a podporu konzistentní správy napříč nimi.

Trvale vzděláváme trh o hrozbách, optimalizaci, účinnosti, zabezpečení kabelových a bezdrátových sítí. Sledujeme globální trendy, hodnotíme dostupné produkty a technologie, což nám umožňuje přesně zvolit řešení, která nejlépe odpovídají potřebám našich partnerů a zákazníků.

Od samého začátku se zaměřujeme na nejvyšší kompetence, nabízíme jako autorizované centrum před-prodejní i po-prodejní podporu jako nezávislý CISSP.