XM Cyber

Společnost XM Cyber je lídrem v oblasti nepřetržité správy hrozeb (Continuous Threat Exposure Management – CTEM) a poskytuje inovativní řešení pro nepřetržité monitorování a správu kybernetických hrozeb. Platforma nabízí jedinečné možnosti komplexní ochrany v lokálních i cloudových prostředích.

Společnosti využívající platformu XM Cyber mohou těžit z mnoha obchodních výhod. Díky účinnému boji proti pokročilým přetrvávajícím hrozbám (Advanced Persistent Threats – APT) a průběžné analýze a identifikaci potenciálních hrozeb se mohou bránit komplexním útokům a zároveň snížit náklady spojené s vlastnictvím a správou zabezpečení. Platforma poskytuje plný přehled o celé infrastruktuře, inteligentní analytické mechanismy a možnosti reportování, což umožňuje optimální řízení rozpočtu na zabezpečení a cílené akce bezpečnostních týmů.

VÍCE INFORMACÍ: https://xmcyber.com/

Popis technologie

Vulnerability Management

Vulnerability Management - Attack Path Management – řešení pro správu cest útoku, které umožňuje nepřetržité monitorování a analýzu prostředí IT. Platforma shromažďuje data ze zařízení se systémy Windows, Linux a macOS, která jsou následně analyzována z hlediska zranitelností, chyb konfigurace a různých cest útoku, které by mohly vést k potenciálnímu ohrožení systému. Pomocí pokročilých algoritmů jsou identifikovány cesty útoku, které umožňují přístup ke kritickým podnikovým zdrojům. Týmy IT tak mohou získat přesnou představu o možných scénářích útoků na firemní infrastrukturu, rychle řešit bezpečnostní chyby a snadno identifikovat systémy, které vyžadují okamžitou ochranu. Významnou výhodou APM je flexibilita a snadné přizpůsobení pro jednotlivé infrastruktury spolu s jednoduchou správou.

Užitečné soubory