Arista Networks v distribučním portfoliu CLICO pro Českou a Slovenskou republiku

2020-10-15

Začátkem října 2020 potvrdily společnosti Arista Networks a distributor s přidanou hodnotou CLICO dohodu distribuci pro teritorium České a Slovenské republiky.

CLICO - specializovaný distributor inovativních řešení s přidanou hodnotou s téměř 30 lety zkušeností na trhu, s potěšením oznamuje partnerství se společností Arista Networks rozšířené pro region Čech a Slovenska, které umožní lokální distribuci pokročilých technologií v oblasti síťových řešení pro datová centra, kampusy a řešení NPB.

Společnosti podepsaly dohodu o distribuci počátkem října 2020. Na základě této dohody bylo portfolio CLICO pro Česko a Slovensko orozšířeno o řešení Arista Networks.

“Pokročilé sítě jsou zásadní pro správnou funkci IT systémů a obchodních procesů organizace, které podporují. Měly by být budovány pomocí zařízení s takovými parametry kvality a spolehlivosti, které odpovídají aktuálním požadavkům organizací. Požadavky se mimo jiné týkají rychlého spouštění nových aplikací a přizpůsobování sítě měnícímu se prostředí aplikací, jakož i účinného monitorování a diagnostiky. Proto s potěšením oznamujeme naši spolupráci se společností Arista Networks - jedním z lídrů poskytujících síťové technologie pro vysoce výkonná datová centra a prostředí cloud computingu, stejně jako řešení pro Network Packet Broaker nové generace, které umožňuje agregovat provoz z různých míst v síti a poté zkopírovat nebo přesměrovat do jiných systémů, např IDS / IPS, brány firewall webových aplikací, Wireshark, UTM, monitory výkonu sítě a antivirové systémy”  říká Vladimír Mlynárčik, Country Manager CLICO Czech and Slovakia.

“Arista Networks poskytuje přepínače pro vysoce výkonná datová centra a prostředí cloud computingu. Díky vestavěným mechanismům zařízení je možné dosáhnout velmi vysoké škálovatelnosti a pokročilé automatizace umožňující výrazné snížení nákladů na údržbu zařízení. Síťový operační systém Arista EOS je známý pro extrémně širokou škálu rozhraní umožňujících hlubokou integraci přepínačů se systémy orchestrace, monitorování a správy. Mnoho přepínačů nabízených společností Arista Networks je navrženo tak, aby aby přesně odpovídaly požadavkům na práci v datovém centru, ale jsou také speciálně navrženy pro kampusové nasazení - se stejným EOS jako v datovém centru.” dodává Wojciech Walczak, System Engineer v CLICO.

Pro vice informací klikněte zde:

https://clico.cz/vendors/arista-networks

https://www.arista.com/en/

 nabo nás kontaktujte na: sales@clico.cz