SonicWall v distribučním portfoliu CLICO Czech Republic & Slovakia

2020-12-08

Počátkem listopadu potvrdili společnosti SonicWall a distributor s přidanou hodnotou CLICO dohodu o rozšíření distribučního kontraktu o teritorium České a Slovenské republiky.

CLICO - specializovaný distributor inovativních řešení s přidanou hodnotou s téměř 30-letými zkušenostmi na trhu, s potěšením oznamuje partnerství se společností SonicWall rozšířené o region Čech a Slovenska, které tak umožní lokální distribuci pokročilých technologií kybernetické bezpečnosti.

To, co dnes pozorujeme, je díra na trhu v oblasti kybernetické bezpečnost specificky pro segment SME. V dnešní době, kdy i tento segment trhu pracuje vzdáleně, existuje řada nástrojů, které vyžadují nejvyšší možnou ochranu: mobilní telefony, e-maily, aplikace, data. Tento rozptýlený svět vytváří stále více mezer v zabezpečení. Proto s potěšením oznamujeme naši spolupráci se společností SonicWall, která nabízí pokročilé technologie kybernetické bezpečnosti pro podniky, malé podnikání a SME. Strategie společnosti SonicWall, kterou jsme v poslední době sledovali, zrychlila vývoj portfolia, filozofii podpory technologií a prodejních kanálů, o což bychom se také rádi podělili s našimi partnery a klienty” říká Vladimír Mlynárčik, Country Manager CLICO Czech and Slovakia.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit partnerství se společností CLICO v regionech Čech, Slovenska a regionu SEE. Společnost CLICO má významné postavení na trhu, skvělé partnerské vztahy a technické znalosti, které posílí pozici SonicWall na místních trzích a přispěje ke společnému úspěchu” dodává Spencer Starkey, VP of Channels EMEA ve společnosti SonicWall.

 

Pro více informací: https://www.sonicwall.com/ 

Kontakt: sales@clico.cz