Cloudflare v distribučním portfoliu CLICO

2023-11-10

Společnost CLICO, specializovaný distributor s přidanou hodnotou, který od roku 1991 účinně zavádí a propaguje inovativní řešení světových lídrů na trhu v Polsku a dalších zemích střední a východní Evropy, dnes oznámila strategické partnerství se společností Cloudflare, Inc (NYSE: NET), přední společností v oblasti cloudových služeb. Díky tomuto partnerství se společnost CLICO stává distributorem Cloudflare na trhu střední a východní Evropy a bude poskytovat podporu prodeje, programy pro uvádění na trh a poprodejní služby pro pokročilá bezpečnostní a výkonnostní řešení společnosti Cloudflare pro webové stránky a online aplikace.

"Klíčovou hodnotou společnosti Cloudflare je snaha o vytvoření bezpečného internetu, který je dostupný pro všechny. Svými inovativními řešeními chce poskytovat rychlost, spolehlivost, soukromí a online bezpečnost nejen velkým korporacím, ale i malým firmám a jednotlivým uživatelům. Společnost Cloudflare pokračuje ve vývoji svých služeb, aby vyhověla rostoucím potřebám digitálního světa a podpořila své zákazníky v dosažení online úspěchu. Řešení od společnosti Cloudflare jsou již k dispozici v distribučním portfoliu společnosti CLICO a jsme velmi rádi, že se o ně můžeme podělit s našimi obchodními partnery ve střední a východní Evropě." - komentuje Bartosz Winiarski, obchodní ředitel skupiny CLICO.

Cloudflare poskytuje služby v oblasti bezpečnosti, výkonu, spolehlivosti a ochrany osobních údajů prostřednictvím své globální sítě, která zahrnuje více než 300 měst ve více než 100 zemích, včetně datových center v Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Estonsku, Maďarsku, Lotyšsku, Litvě, Moldavsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku. Cloudflare blokuje každý den v průměru 140 miliard kybernetických hrozeb pro miliony uživatelů internetu po celém světě.

Společnost Cloudflare zdůraznila strategický význam tohoto partnerství:

"Toto partnerství je zcela v souladu s globální strategií společnosti Cloudflare v oblasti prodejních kanálů pro další expanzi v regionu střední a východní Evropy. Vidíme mnoho synergií mezi naší go-to-market strategií a našimi dvěma týmy; Bartosz Winiarski, obchodní ředitel společnosti CLICO, a Ramin Alakbarov, Channel Manager ve společnosti Cloudflare budou proaktivně řídit každodenní spolupráci s cílem úspěšně expandovat s novými partnery na všech těchto slibných a inovativních trzích." - vysvětluje Tony Van der Berge, vedoucí regionálních trhů v Evropě ve společnosti Cloudflare.

Distribuční smlouva mezi společnostmi CLICO a Cloudflare platí pro celou střední a východní Evropu.