Forcepoint a CLICO podepsali distribuční kontrakt pro Českou republiku

2020-04-16

Společnosti Forcepoint a CLICO podepsali rozšíření distribuční smlouvy o teritorium České republiky.

CLICO - specializovaný distributor s přidanou hodnotou s inovativními řešeními v oblasti kybernetické bezpečnosti a s více než 27 lety zkušeností na středoevropském trhu, s oznámil  rozšíření partnerství se společností Forcepoint o region České republiky, které umožní distribuci pokročilých technologií v oblasti firewallů nové generace, SD-WAN, e-mailové a webové bezpečnosti a DLP (ochrana proti úniku dat). Společnosti podepsaly distribuční smlouvu začátkem dubna 2020. Na základě této smlouvy bylo portfolio CLICO Czech obohaceno o řešení Forcepoint.

„Forcepoint pomáhá organizacím překonávat výzvy kybernetické bezpečnosti a počítačové hrozby, kterým čelí každý den. Portfolio společnosti Forcepoint zahrnuje klíčová technologická řešení zajišťující okamžité zabezpečení zde - například NGFW (Firewall nové generace), DLP (Data Leakage Protection), Web a Email Security, které umožňují zajistit zabezpečení sítí a obsahu, chránit data při dodržování bezpečnostních standardu a předpisů, ale také ochranu duševního vlastnictví. Druhá část portfolia Forcepoint zahrnuje řešení umožňující organizacím bezpečně hledět na budoucí kyber-bezpečnostní výzvy a například aplikovat cloudové technologie bez obav. Mezi tato řešení patří Forcepoint CASB, Insider Threat a Behavioral Analytics. Je pozoruhodné, že každé z bezpečnostních řešení nabízených společností Forcepoint může fungovat zcela nezávisle, zatímco při jejich současné implementaci jejich vzájemná integrace přináší další funkce a výhody pro klienta.” – říká Vladimír Mlynárčik, Country Manager CLICO Česká republika a Slovensko.

“Výběr jednoho z řešení společnosti Forcepoint v krátkodobém horizontu umožňuje uspokojit aktuální  potřeby klienta. Díky možnosti aplikace dalších řešení se Forcepoint stává dlouhodobým strategickým partnerem a dodavatelem bezpečnostních řešení obecně. Ve společnosti CLICO pracuji více než 15 let a většinu času jsem zodpovědný za řešení Forcepoint jako systémový inženýr a certifikovaný instruktor. Proto jsem velmi potěšen rozšířením spolupráce CLICO se společností Forcepoint i o region České republiky a rád podpořím své kolegy v pražské kanceláři svými zkušenostmi.” – dodává Krzysztof Górowski, Senior Security Consultant v CLICO Group.

Pro vice informací navštivte www.clico.cz/vendors/forcepoint