Palo Alto Networks v distribučním portfoliu CLICO pre Českou republiku

2020-11-05

Počátkem listopadu 2020 Palo Alto Networks a distributor s přidanou hodnotou, společnost CLICO, potvrdili dohodu o rozšíření distribučního kontraktu o teritorium České republiky.

 

CLICO - specializovaný distributor inovativních řešení s přidanou hodnotou s téměř 30 lety zkušeností na trhu, s potěšením oznamuje partnerství se společností Palo Alto Networks rozšířené o region České republiky, které umožní místní distribuci pokročilých technologií dodávaných globálním lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Společnosti podepsaly dohodu o distribuci počátkem listopadu 2020. Na základě této dohody bylo portfolio společnosti CLICO CZ rozšířeno o řešení Palo Alto Networks. V prosinci 2019 se řešení Palo Alto Networks stala nedílnou součástí portfolia CLICO na Slovensku.

 

„Klíčovým problémem v dobách digitální transformace je bezpečnost všech systémů ICT. Proto jsme velmi rádi, že jsme rozšířili naši distribuční smlouvu se společností Palo Alto Networks i o český trh.. Palo Alto Networks je celosvětově proslulé svojí inovativní bezpečnostní platformou, která pomáhá reagovat na největší a nejobtížnější bezpečnostní výzvy všech organizací. Zejmén díky neustálým inovacím, které využívají nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence, analytiky, automatizace a orchestrace síťového prostředí. Bezpečnostní platforma poskytuje účinnou ochranu a detekci multi-vektorových hrozeb - známých i neznámých nultých útoků - napříč sítěmi, cloudem, koncovými body a prostředím mobilních zařízení “. - říká Vladimír Mlynárčik, Country Manager ve společnosti CLICO Česko a Slovensko.